Świętujemy Ogólnopolski Dzień Seniora

Ogólnopolski Dzień Seniora 2023
Starosta_sklada_życzenia_seniorzy-Siedzą_przy stołach Dyrektor DDSW i dyrektor PCPR stoją przy stole

W dniu 14 listopada przypadał Ogólnopolski Dzień Seniora. Z tej okazji podopieczni Dziennego Domu "Senior-Wigor" spotkali się ze Starostą Bocheńskim Adamem Kortą oraz Dyrektorem Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Bochni Panią Elżbietą Paczyńską, aby w porozmawiać i zaakcentować swoje święto. Pan Starosta złożył Seniorm życzenia oraz wręczył słodkie upominki. Po wspólnym posiłku uczestnicy Dziennego Domu wzięli udział w zabawie tanecznej dając się porwać muzyce.

Ogólnopolski Dzień Seniora